ЛьвДУВС домовився про співпрацю із Громадською організацією «Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем»

Сьогодні ректор університету Роман Благута і голова «ЮрФем» Христина Кіт підписали Меморандум про співпрацю.

Цей крок спрямований на спільну роботу над розвитком просвітницької, освітньої, науково-дослідницької та інформаційної діяльності з питань гендерної рівності та прав жінок.

Сторони обговорили важливість ролі університетської спільноти та громадських організацій у підтримці ідей рівності та толерантності.

Меморандум передбачає активну співпрацю зі студентами, організацію заходів та програм, що сприятимуть розумінню гендерної рівності, усуненню дискримінації та повазі до прав жінок.

ЛьвДУВС та «ЮрФем» співпрацюватимуть у юридичних та соціальних проєктах. Ця співпраця має сприяти розбудові більш справедливого та рівного суспільства.

В університеті відбулось засідання Вченої ради
Книги для українських захисників