Курсанти ЛьвДУВС взяли участь у всеукраїнських перегонах «Cool Race»

Днями у Києві відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед студентів «Cool Race». Учасниками події стали другокурсники факультету №2 ЛьвДУВС Зоряна Ткач та Артур Ломака.

Змагання провели Комітет з фізичного виховання та спорту МОН спільно із громадською організацією «Спортивна студентська спілка України».

Як зазначають організатори, «Cool Race» – це новий формат проведення заходів, що передбачає подолання смуги перешкод та виконання фізичних вправ.

Загалом учасниками події стали майже 80 студентів, які представили 36 вишів із різних куточків України.

За результатами перегонів курсант факультету №2 Артур Ломака виборов 6-те місце серед хлопців, а його однокурсниця Зоряна Ткач була 10-ю серед сорока учасниць.

Вітаємо наших здобувачів із достойним результатом та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!

Профорієнтаційна робота триває
Представники університету долучились до міжнародни...