Інститут права ЛьвДУВС підтримав ініціативу «Книги героям»

Студенти та викладачі зібрали чималу добірку книжок. Їх уже передали пораненим воїнам, які проходять реабілітацію в одному із львівських госпіталів.

Учасники акції сподіваються, що книги сподобаються захисникам і вони читатимуть залюбки. До добірки увійшли видання українських та закордонних авторів. Багато книг присвячені історичним подіям. Також є публіцистика, художня література та поезія. Загалом благодійники принесли близько вісімдесяти видань.

На сторінках книг учасники проєкту написали слова підтримки для воїнів та побажали їм якнайшвидшого одужання.

Проєкт «Книги героям» започаткував Департамент освіти, науки та спорту МВС.

Нагадаємо, раніше до ініціативи долучилися курсанти та працівники університету. Вони зібрали понад триста видань для захисників та захисниць України.

Працівник карного розшуку поділився досвідом з кур...
LvSUIA joined the “Books to Heroes” charity event