Доцентка ЛьвДУВС долучилась до форуму «Виклики воєнного часу та ролі жінок у відновленні країни»

Впродовж 12-13 грудня понад сто учасників заходу працювали над рекомендаціями і посиленням співпраці між українськими жіночими організаціями, урядом та донорами.

В обговоренні взяла участь Світлана Романцова, доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права ЛьвДУВС. Вона також є регіональною координаторкою проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України».

Присутні торкнулися теми захисту прав жінок і гарантування гендерної рівності в Україні. Йшлося, зокрема, про виклики воєнного часу, внесок жінок у перемогу, аспекти посилення співпраці з урядом та цінності, які роблять нас сильнішими.

Здобувачі університету відвідали Різдвяну виставку
У ЛьвДУВС вшанували подвиг ліквідаторів аварії на ...