Акція «Відвідай рідну школу» триває

У межах ініціативи здобувачі ЛьвДУВС навідуються до рідних шкіл та розповідають про свої враження від навчання у виші. Цього разу до заходу долучились студенти Інституту права.

Першокурсник Володимир Нурко поспілкувався зі школярами Гусаківського навчально-виховного комплексу, що на Львівщині. Вони обговорили вибір майбутньої професії та особливості вступу до університету.

Його колега, Аліна Січка, відвідала Ліцей №1 імені Івана Франка, що розташований у Дрогобичі. Здобувачка розповіла про переваги навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Студентки Христина Питичак та Василина Фітьо зустрілись з учнями середньої загальноосвітньої школи № 87 імені Ірини Калинець. Школярі дізналися, які спеціальності можна опанувати у виші, та отримали буклети з інформацією про ЛьвДУВС.

«Ми робимо все для того, аби перемогти», - спецпри...
Привітання з новорічними та різдвяними святами