• (032) 258-63-25
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реєстрація для МКТ/МТНК

Для успішної реєстрації дійте за алгоритмом:

1. СФОРМУЙТЕ КОМПЛЕКТ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ:

 • Заповнена ЗАЯВА-АНКЕТА з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка
 • Документ, що посвідчує особу
 • Облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків)
 • Довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти)
 • Документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках)
 • Фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника
 • Медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання МКТ/МТНК)

Як і ЗНО, через воєнні дії в Україні традиційні вступні випробування до магістратури (ЄВІ/ЄФВВ) скасовано, відповідно втратив чинність наказ, що регламентує проведення ЄВІ/ЄФВВ.

Натомість відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році майбутні магістри проходитимуть такі випробування:

 • Магістерський комплексний тест(МКТ) ー для вступу за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»
 • Магістерський тест навчальної компетентності(МТНК) ー для вступу за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право»)

МКТ МТНК

2. НАДІШЛІТЬ НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ СКАНОВАНІ КОПІЇ АБО ФОТОКОПІЇ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ:

 • Виберіть електронну пошту (форма навчання денна/заочна):
   • Електронна пошта для реєстрації на денну форму навчання для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 26 «Цивільна безпека» – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

   • Електронна пошта для реєстрації на заочну форму навчання для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 26 «Цивільна безпека» – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності)

Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

3. ОТРИМАЙТЕ СКАНОВАНУ КОПІЮ ЕКЗАМЕНАЦІЙНОГО ЛИСТКА

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа та реєстраційної картки  на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. У разі виявлення в екзаменаційному листку помилок вступник має звернутися до приймальної комісії.

Якщо скановані копії бланка екзаменаційного листка та реєстраційної картки не надійшли на адресу, зазначену в анкеті, за два тижні до початку проведення МКТ/МТНК вступник має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

Якщо ж під час перевірки документів буде встановлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Нагадаємо, що цьогоріч для вступу до магістратури майбутні правники проходитимуть магістерський комплексний тест, а  щоб здобути ступінь магістра за спеціальностями 053 «Психологія» 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» 073 «Менеджмент», необхідно буде пройти магістерський тест навчальної компетентності. Ці випробування відбуватимуться в комп’ютерному форматі.

Початок реєстрації: 27.06.2022
Завершення реєстрації: 18.07.2022 до 17:00


© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.