Віртуальні книжкові виставки

24 лютого 2022 року назавжди розділило життя українців на до та після. О п'ятій ранку російські війська здійснили масовану повітряну атаку по всій території України та почали повномасштабний воєнний наступ. Армія рф завдає підступні удари по цивільним об'єктам, лікарням та школам, знищує вщент українські міста, регулярно нехтує нормами Женевської конвенції 1949 року про захист цивільного населення під час війни та скоює воєнні злочини, цинічно вбиваючи українців. Але сьогодні українці об'єднані як ніколи — голими руками зупиняють танки та БТРи, виходять на мітинги в окупованих містах, бо покірно мовчати не вміють. Кожен українець на своєму фронті самовіддано воює за свою країну. Усвідомлення української ідентичності невідворотно викристалізовується в кожному громадянинові України.

Пропонуємо Вам ознайомитися з книгами сьогодення, автори яких детально описують події повномасштабного вторгнення, що змінили нас.