Кафедра тактико-спеціальної підготовки

Савич Олег Михайлович

Посада Старший викладач кафедри
Alma mater Хмельницьке вище артилерійське командне училище
Спеціальність   Командна тактична артилерія

Коротко про себе

Вища освіта: Хмельницьке вище артилерійське командне училище (1991) ,командна тактична артилерія, магістратура Академії  Внутрішніх військ МВС України (2008), військове управління ВВ МВС України оперативно - тактичного рівня.

В збройних силах з 1987 року,  в структурах МВС з 1999 року.

Проходив службу на посадах  командира артилерійської  батареї, начальника штабу дивізіону, командира батальйону спеціального призначення, командира патрульного батальйону СМВЧМ ВВ МВС, заступника командира полку.  З 2008 до 2014 перебував запасі ЗСУ.  З серпня 2014 був призваний по мобілізації, проходив службу на посадах командира батальйону, заступника командира бригади, командира бригади  НГУ МВС України. Полковник у відставці.  Вислуга  - 30 років.

Учасник бойових дій, ветеран  військової служби.

Викладає дисципліни

• Вогнева підготовка