Кафедра тактико-спеціальної підготовки

Лащонов Федір Федорович

Посада Доцент кафедри
Alma mater

Луганський державний педагогічний інститут імені Т.Г. Шевченка Східноукраїнського університету

Луганська академія внутрішніх справ імені 10-ти річчя Незалежності України

Спеціальність

Фізичне виховання та методика спортивно-масової роботи;
Правознавство

Коротко про себе

Вищі освіти: Луганський державний педагогічний інститут імені
Т.Г. Шевченка Східноукраїнського університету (1997), спеціальність: «Фізичне виховання та методика спортивно-масової роботи». (кваліфікація: спеціаліст – вчитель фізичного виховання, керівник спортивних секцій шкільних та позашкільних закладів); Луганська академія внутрішніх справ імені 10-ти річчя Незалежності України (2005), спеціальність "Юрист" (кваліфікація: спеціаліст «Правознавство»). В ОВС з 1997 по 2016 рік. Остання посада заступник начальника тренінгового центру ГУНП в Луганській області, підполковник поліції. З 2016 року пенсіонер ОВС.

З 2018 по 2023 рік старший викладач кафедри спеціальних дисциплін та домедичної підготовки Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка. Педагогічний стаж 5 років. Учасник бойових дій. З 2023 на посаді доцента кафедри тактико-спеціальної підготовки.

Спортивні та наукові досягнення

1-й дорослий розряд з волейболу.

Google Scholar

Викладає дисципліни