Кафедра адміністративного права та адміністративного процесу

Сиймовський Руслан Миколайович

Посада Доцент кафедри
Alma mater Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України
Спеціальність Правознавство
Науковий ступінь Кандидат юридичних наук

Коротко про себе

Закінчив Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України у 1998 році. Закінчив Львівську комерційну академію у 2003 році. З 1998 по 2002 роки оперуповноважений ВДЗБЕЗ, а з 2002 по 2021 роки продовжив службу в СУ ГУНП у Львівській області на посадах слідчого, заступника начальна відділу, начальника відділу. З 2021 по 2023 роки заступник начальника ГУ - начальник слідчого управління ГУНП у Львівській області. У 2019 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему: "Адміністративно -правове регулювання взаємодії підрозділів Національної поліції України з іншими суб’єктами системи профілактики правопорушень у сфері економіки".

Науковий доробок

Сфера наукових інтересів

• Актуальні аспекти поліцейської діяльності
  • Проблемні питання економічної безпеки держави