Кафедра адміністративного права та адміністративного процесу

Бесага Ірина Василівна

Посада Доцент кафедри
Alma mater Львівський державний університет внутрішніх справ
Спеціальність Правознавство
Науковий ступінь Кандидат юридичних наук

Коротко про себе

У 2015 році з відзнакою закінчила Львівський державний університет внутрішніх справ, 2017 році - магістратуру в цьому ж університеті за спеціальністю «Правознавство». У 2020 році закінчила навчання в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Німецька мова та література». Захистила дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії у 2023 році за темою: "Екзистенціальна філософія права Вернера Майхофера". Участь у проєктах міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Застосування принципів адаптивної архітектури у ревіталізації покинутих пам’яток архітектури спільної східноєвропейської спадщини» № 101084975 — Revitalization — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH (як учасник) та «Запобігання та протидія домашньому насильству в час суспільно необхідної ізоляції» № 101123014 — NON-VIOLENCE — ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH (як координатор).

Науковий доробок

Сфера наукових інтересів

• Філософія права
  • Правові позиції вищих судових інстанцій