Кафедра адміністративного права та адміністративного процесу

Сподинський Олександр Олександрович

Посада Викладач кафедри
Alma mater Національна академія внутрішніх справ
Спеціальність Правознавство
Науковий ступінь Доктор філософії з галузі знань «Право»
Звання Капітан поліції

Коротко про себе

У 2014 році з відзнакою закінчив навчання у Національній академії внутрішніх справ. У 2015 – магістратуру. З 2015 по 2021 роки працював на різних посадах в підрозділах Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області. У 2021 році закінчив аспірантуру Національної академії внутрішніх справ та захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань «Право» за темою: «Конституційно-правові підстави набуття та припинення громадянства в Україні та країнах Європейського Союзу: порівняльний аналіз».

Науковий доробок

Сфера наукових інтересів

• Проблеми правового регулювання набуття та припинення громадянства в Україні
  • Адміністративно-правове забезпечення діяльності правоохоронних органів у сфері запобігання та протидії корупції