Кафедра адміністративного права та адміністративного процесу

Бондар Валерія Валеріївна

Посада Доцент кафедри
Alma mater Запорізький юридичний інститут МВС
Спеціальність Правоохоронна діяльність
Науковий ступінь Кандидат юридичних наук
Наукове звання Доцент

Коротко про себе

Повну вищу юридичну освіту отримала у 2002 році закінчивши з відзнакою Запорізький юридичний інститут МВС України та здобула кваліфікацію юриста. З  2002 по 2005 роки працювала на різних посадах в підрозділах Херсонського міського відділу УМВС України в Херсонській області. Науково-викладацькою діяльністю почала займатися з 2003 року вступивши до ад’юнктури КНАВС. З квітня 2005р. по вересень 2011р. працювала в Херсонському юридичному інституті ХНУВС. В листопаді 2011р. захистила дисертації на тему «Прийняття рішень в справах про адміністративні правопорушення», отримала науковий ступень кандидата юридичних наук, за спеціальністю 12.00.07. – Адміністративне право та адміністративний процес, фінансове право, інформаційне право. Майор міліції у запасі з 2011р. З лютого 2015 року по вересень 2018р. доцент кафедри загальноправових та соціально-гуманітарних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ. З вересня 2018 року по червень 2022 р. завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ. В 2019 року присвоєно вчене звання доцента кафедри адміністративного права та адміністративного процесу. З червня 2022 по теперішній час доцент кафедри Львівського державного університету внутрішніх справ.

Науковий доробок

Сфера наукових інтересів