Кафедра теорії права, конституційного та приватного права

м. Львів, вул. Городоцька, 26

ktpkpp@lvduvs.edu.ua

(032) 295-75-76

Шевців Михайло Богданович

Посада Заступник декана факультету № 3
Alma mater Львівський державний університет внутрішніх справ
Спеціальність ***
Науковий ступінь   Кандидат юридичних наук
Вчене звання Доцент
Звання Майор поліції

Коротко про себе

Освіта вища юридична. У 2006 році з відзнакою закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ. У 2007 році з відзнакою закінчив магістратуру ЛьвДУВС. У серпні 2012 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидат юридичних наук на тему: «Інтуїтивна культура юриста: філософсько-правове дослідження» за спеціальністю 12.00.12 – філософія права.

Працював на посадах слідчого СВ Перемишлянського РВ УМВС України у Львівській області, старшого інспектора факультету, викладача циклу загально-правових дисциплін, викладача та доцента кафедри теорії та історії держави і права, начальника циклу загально-правових дисциплін.

Заступник голови Вченої ради факультету, член Міжнародної поліцейської асоціації Української секції.

Автор та співавтор понад 30 наукових та методичних праць, в тому числі: навчальні та навчально-методичні посібники тощо.

В займаній посаді з грудня 2013 року.