• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реєстрація ЄВІ/ЄФВВ

Розпочалась реєстрація на вступні випробування до магістратури та аспірантури

Цьогоріч єдиний вступний іспит (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) проходитимуть у дві сесії. Основна триватиме з 24 червня по 15 липня. А додаткова – з 31 липня по 14 серпня.

Реєстрація для участі у цих вступних випробуваннях триватиме з 7-го по 29-те травня (до 17.00 год.) включно. Подати документи для реєстрації можна онлайн, надіславши їх до приймальної комісії Львівського державного університету внутрішніх справ.

Зверніть увагу, що цього року для вступу до аспірантури слід скласти ЄВІ – іспит, що включає тест загальної навчальної компетентності та запитання з іноземної мови.

А вступники до магістратури складатимуть ЄВІ та ЄФВВ – єдине фахове вступне випробування, що передбачає оцінювання рівня підготовленості з відповідного фаху.

Для вступу за освітньою програмою «Право» слід скласти ЄФВВ «Право та міжнародне право», за освітньою програмою «Психологія» - «Психологія та соціологія», за освітньою програмою «Управління і безпека організації» - «Управління та адміністрування», а за освітньою програмою «Фінансова розвідка» - «Облік та фінанси».

Для вступу до магістратури за освітньою програмою «Правоохоронна діяльність» вступники мають зареєструватися виключно на ЄВІ.

Для успішної реєстрації дійте за алгоритмом.

Сформуйте комплект документів, до якого входить:

  • заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документ, що посвідчує особу;
  • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ СИЛОВИХ ТА СПЕЦІАЛЬНИХ СТРУКТУР додатково потрібно надіслати атестат про повну загальну середню освіту/свідоцтво про повну загальну середню освіту.

ДЛЯ ОСІБ У ЯКИХ БУЛО ЗМІНЕНО ПРІЗВИЩЕ додатково потрібно надіслати свідоцтво про шлюб.

Надішліть на електронну адресу приймальної комісії скановані копії або фотокопії реєстраційних документів.

Обирайте електронну пошту, відповідно до форми навчання (для денної: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., для заочної: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Перш ніж надіслати лист, перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

Отримайте скановану копію екзаменаційного листка.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У випадку успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком (виключно НОВА ПОШТА), якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо ж під час перевірки документів буде встановлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, надійде повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Якщо ви реєструвались на основну сесію, запрошення у вашому кабінеті має з’явитися до 17 червня. У ньому буде вказана адреса екзаменаційного центру.

Запрошення потрібно роздрукувати, адже воно знадобиться вам для допуску в пункт тестування.

Також не забудьте взяти із собою документ, що посвідчує особу, та екзаменаційний листок. У цьому ж кабінеті згодом з’являться й результати ваших іспитів.

Якщо маєте більше запитань щодо вступу, звертайтеся до приймальної комісії ЛьвДУВС за адресою: місто Львів, вул. Городоцька, 26.

Графік роботи:

Пн.-Пт. з 09:00 – 18:00

Субота з 09:00 – 15:00

Неділя вихідний.


© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.