Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Здобувачі ЛьвДУВС доєднались до всеукраїнської благодійної акції «Бакалавр 4.5.0.»

Студентський уряд Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Благодійним фондом Сергія Притули організували Всеукраїнську благодійну акцію "Бакалавр 4.5.0". Її ціль - 10 позашляховиків для захисників України. Для цього потрібно 4 мільйони гривень.

Студентсько-курсантська рада ЛьвДУВС долучилась до збору коштів. Аби привернути увагу мешканців Львова до акції, здобувачі вишу ініціювали виставку дитячих малюнків у храмі Святого Апостола Андрія Первозванного.

«Ми можемо навчатись, поки нас захищають військові. Тому турбуватись і підтримувати їх – наш обов'язок. Днями ми відвідали малечу, що мешкає у модульних містечка Львова. Разом із ними створили малюнки для захисників, та перш ніж надіслати їх на фронт, вирішили показати дитячі роботи львів'янам», - розповідає Владислав Савюк, голова Ради курсантсько-студентського самоврядування.

Долучитись до благодійної акції усі охочі можуть протягом тижня, завершиться вона у неділю, 24 липня. Тоді ж студентсько-курсантська рада ЛьвДУВС оголосить суму, яку вдасться зібрати спільними зусиллями.

Рахунок для збору коштів: 4441114427917594 - Гапчич К. 

Курсанти пройшли квест-тренінг з особливостей розс...
Працівниця ЛьвДУВС пройшла міжнародне стажування

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2025 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.