За мужність у захисті України: працівника ЛьвДУВС нагородили почесною відзнакою «Золотий хрест»

Старший викладач кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення Львівського державного університету внутрішніх справ Андрій Герасимович, який нині боронить рідну землю на фронті, отримав почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест».

Представника вишу було відзначено за успішне виконання бойових завдань, героїзм та відданість державі.

До середини лютого 2022-го року Андрій Герасимович працював викладачем німецької мови у ЛьвДУВС. Передчуваючи початок великої війни, 11-го лютого 2022-го, за кілька тижнів до повномасштабного наступу росії, він приєднався до лав Збройних Сил України.

Зараз Андрій Герасимович несе службу у складі 103-ої окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.

Щиро вітаємо із цією почесною нагородою! Пишаємося, бажаємо сили, незламності та Божого захисту!

Безоплатна правова допомога у ЛьвДУВС
Про переваги навчання у ЛьвДУВС дізналися учні з К...