Випускники Інституту управління, психології та безпеки отримали дипломи магістрів

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів Інституту управління, психології та безпеки. Дипломи отримали юнаки та дівчата, які навчалися за спеціальностями «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент» та «Психологія».

На початку заходу присутні виконали Державний Гімн України та вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя у боротьбі із ворогом.

Спершу до випускників звернувся ректор ЛьвДУВС Роман Благута: «Ви навчалися в умовах війни та ризиків. Було складно і страшно, але ви успішно здобули освіту. Я пишаюсь вами, тим, що ви хочете реалізувати свої професійні вміння та навики, розвивати нашу країну. Ви ті, заради кого ми даємо відсіч ворогу. Ви - майбутнє України».

Він подякував випускникам за прагнення та наполегливість. «Також дякую працівникам університету за те, що в умовах війни забезпечили освітній процес. Інколи у сховищах, інколи дистанційно, але ви впорались. Щиро вітаю, бажаю усім здоров'я та миру шляхом перемоги», - відзначив очільник вишу.

Також з вітальним словом виступив директор Інституту управління, психології та безпеки В'ячеслав Бліхар.

«Нам сумно прощатися з вами, та радіємо, що тепер ви стали дипломованими спеціалістами. Ми завжди раді бачити вас в університеті, сподіваюсь, в майбутньому зустрінемось на професійному шляху», - сказав В'ячеслав Бліхар.

Випускниці Іванна Байло й Дарина Таран подякували керівництву ЛьвДУВС та науково-педагогічним працівниками за цінний досвід і знання, отримані в університеті.

А Кароліна Скакунова, голова Ради студентського самоврядування та ведуча події, побажала випускникам успішно реалізувати себе в обраній професії.

У добру путь, випускники! Бажаємо вам миру та добра і завжди чекаємо у рідному виші!

Акція «Відвідай рідну школу» триває
Graduates of the Institute of Management, Psycholo...