Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Викладач ЛьвДУВС розповів майбутнім рятувальникам про небезпеку саморобних вибухових пристроїв

Викладач циклу загальноправових дисциплін Західноукраїнського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ЛьвДУВС Володимир Мороз завітав до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Разом із заступником начальника кафедри цивільного захисту та комп'ютерного моделювання екогеофізичних процесів Віктором Ковальчуком, він провів відкрите заняття для майбутніх рятувальників.

«Під час зустрічі говорили про тему мінної безпеки. Розглянули приклади сучасних вибухонебезпечних предметів, алгоритм дій поліцейських та рятувальників у випадку їх виявлення. У час повномасштабної війни росії проти України такі прилади зустрічаються все частіше. Тому наші фахівці мають знати про них якомога більше", - відзначив Володимир Мороз.

Під час заняття йшлося про типи вибухових пристроїв, зокрема, й саморобну вибухівку. Фахівці також розповіли про особливості протимінної діяльності в Україні у сучасних умовах. 

У Львові відбулось нагородження переможців «Динамі...
На сторінці ЛьвДУВС в Instagram відбулась презента...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2025 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.