Accessibility Tools
У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулися практичні навчання.
До події були залучені здобувачі факультетів №2 і №3, а також загін оперативного реагування.
Захід складався із декількох частин. Під час першої – курсанти продемонстрували тактику дій поліцейських при забезпеченні публічної безпеки та порядку з охорони об'єктів і території університету. Крім цього, відтворили ситуацію пожежогасіння й надання першої домедичної допомоги.
Далі Максим Петрук, начальник відділу нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування Головного управління ДСНС у Львівській області, описав здобувачам алгоритм дій при оголошенні сигналу «Пожежна тривога». Він пояснив причини виникнення пожежі та шляхи її подолання.
«Причинами пожежі можуть буди різноманітні технічні причини, природні явища, воєнний стан та людська діяльність. Враховуючи сьогодення, зокрема, воєнний стан, важливою є евакуація. Виконувати її потрібно дотримуючись плану, що розміщений у коридорах. Опісля ж можна розпочати пожежогасіння», - підкреслив Максим Петрук.
Після цього присутні дізналися правила поводження із вибухонебезпечними та підозрілими предметами. Про це їм розповів викладач Західноукраїнського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ЛьвДУВС Володимир Мороз.
«Якщо ви раптом побачили підозрілий предмет, вам необхідно позначити це місце і відійти на безпечну відстан: на відкритій місцевості – 100 м, у приміщенні – 50 м. Далі зателефонуйте в екстренну службу 101 або 102. Дочекайтеся представника ДСНС чи поліції в безпечному місці. І пам'ятайте, категорично заборонені будь-які маніпуляції із предметом, адже від цього залежить ваше життя та здоров'я», - наголосив викладач.
Охочі мали змогу детальніше оглянути макети вибухових пристроїв та боєприпасів. Володимир Мороз також відповів на усі запитання присутніх.
Начальник відділу організації служби ЛьвДУВС Михайло Кухта обговорив із присутніми правила перебування в укритті.
«Сьогодні, коли ми живемо у стані війни, тисячі людей по всій Україні змушені ховатися в укриттях, аби вберегти своє життя та здоров'я. Коли ви перебуваєте у бомбосховищі, не забувайте дотримуватися правил поведінки. Перш за все, заходьте в укриття організовано та без паніки. У приміщенні не пересувайтеся без потреби, не заходьте самовільно до службових приміщень, не відкривайте герметичних захисних дверей. Також не можна палити, шуміти та розпалювати вогонь. І не забувайте про тривожні валізки із речами першої необхідності та засобами індивідуального захисту» - проінструктував здобувачів Михайло Кухта.
Наостанок вихованці вишу відпрацювали дії під час оголошення «Повітряної тривоги», загрози виникнення надзвичайної ситуації, пожежі та терористичного акту.
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/