Вихованці ЛьвДУВС організували доброчинний захід для малечі

Курсанти та студенти влаштували благодійну зустріч для діток. Учасниками доброчинної акції стали малюки із багатодітних родин, хлопчики та дівчатка, які через війну вимушено покинули рідні домівки, діти загиблих воїнів ЗСУ, а також ті, чиї батьки нині захищають Україну на фронті.

Захід відбувся у Бишківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Юнаки та дівчата організували для малечі різні інтерактивні ігри та почастували смаколиками.

Представники університету також привезли для діток речі першої необхідності – продукти харчування, засоби гігієни та одяг.

У ЛьвДУВС провели патріотичний захід для першокурс...
Мова – душа українського народу