Вихованці ЛьвДУВС дізналися про особливості огляду місця події та фіксації слідів

Днями до університету завітала заступник начальника відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості Слідчого управління ГУНП Львівській області, підполковник поліції Олена Костовська.

Фахівчиня поділилася із курсантами досвідом та розповіла про цікаві кейси з роботи слідчого.

Хлопці та дівчата дізналися про послідовність дій слідчо-оперативної групи під час розслідування крадіжок.

Крім того, йшлося про особливості опису місця злочину.

Наприкінці зустрічі Олена Костовська відповіла на усі запитання молоді.

Захід відбувся за ініціативи відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС.

Майбутні правники ознайомилися із системою «Сustod...
Волонтери ЛьвДУВС продовжують свою роботу