Вихованки університету увійшли до складу Молодіжної ради при ЛОВА

Курсантка 3-го курсу факультету №1, голова Ради курсантсько-студентського самоврядування ЛьвДУВС, Юліана Літвінова та студентка 4-го курсу Інституту права Богдана Ониськів стали членами Молодіжної ради при Львівській військовій (державній) адміністрації.

Загалом учасниками цього консультативно-дорадчого органу було затверджено 27-ох осіб.

Протягом наступних двох років вони відповідатимуть за розробку та реалізацію молодіжної політики на Львівщині.

Як зазначають в Управлінні молоді та спорту ЛОВА, активна участь юнаків і дівчат у розв'язанні проблем у громадах, де вони мешкають, має важливе значення для розбудови відкритого, демократичного та солідарного суспільства.

Це один із головних стандартів молодіжної політики Європейського Союзу, Ради Європи та нашої держави.

Вітаємо із цим досягненням! Бажаємо успіхів та наснаги в усіх справах!

Світлина – з офіційного сайту ЛОВА

Профорієнтаційна робота триває
Вихованці ЛьвДУВС стали учасниками Зимової школи з...