Accessibility Tools
Представники Львівського державного університету внутрішніх справ активно проводять профорієнтаційну роботу серед учнів випускних класів.
Цього разу відбувся виїзний День відкритих дверей для школярів Сокальської Малої академії наук учнівської молоді імені Ігоря Богачевського. Поспілкувалися з юнаками й дівчатами працівники відділу профорієнтаційної і комунікаційної роботи Роман Янович та Ігор Єсип, а також провідний фахівець факультету №3 Віктор Ковальчук.
Старшокласники дізналися про умови вступу до вишу. Крім цього, учням пояснили, як заповни онлайн-анкету для кандидатів на навчання на факультети, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Нацполіції.
Додамо, що серед присутніх були переможці щорічного регіонального (обласного) конкурсу наукових есе на соціально-правову тематику серед учнівської молоді. Тож працівники університету нагородили школярів дипломами та пам'ятними подарунками, а їх наукові керівники отримали подяки від оргкомітету конкурсу.
Крім цього, представники вишу навідалися до учнів Червоноградського ліцею Львівської області.
Учні переглянути презентаційний відеоролик про ЛьвДУВС.
Роман Янович, Ігор Єсип та Віктор Ковальчук відповіли на питання майбутніх абітурієнтів та роздали їм інформаційні буклети.
Насамкінець молодь довідалася, що у виші систематично відбуваються Дні відкритих дверей в онлайн-форматі. Тож працівники ЛьвДУВС закликали школярів приєднуватися до соціальних мереж університету, де завжди публікуються актуальні новини про життя вишу.
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/