Випускники та випускниці ЛьвДУВС отримали погони офіцерів поліції

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося урочисте вручення офіцерських погонів випускникам. Його провів т.в.о. ректора вишу Тарас Созанський за участі керівників факультетів та Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

«Для нас це велика честь – вас вітати, а для вас – нести це звання. Адже відтепер на ваших плечах погони офіцерів поліції. Це зобов'язує бути дисциплінованими, відповідальними, мужніми та виваженими. Бажаю вам легко долати труднощі, втілювати мрії, бути здоровими, радіти життю та отримувати задоволення від служби, й усім нам – вільної та незалежної держави!» – наголосив Тарас Созанський.

Вже згодом вихованці та вихованки ЛьвДУВС продовжать службу в підрозділах слідства, кримінальної поліції та превентивної діяльності у чотирнадцяти областях України.

У Львові відбувся випуск офіцерів поліції
Graduation ceremony for police officers was held i...