Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Випускники факультету №3 отримали дипломи бакалаврів

У День Національної поліції України у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся випуск здобувачів освіти, які навчалися за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».

На початку події присутні спільно виконали Державний Гімн України. А після цього - вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих Героїв, а також мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України.

Очільник ЛьвДУВС Роман Благута і керівник Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Юрій Назар урочисто вручили дипломи випускникам. Вони подякували молоді за сумлінність у навчанні й побажали успіхів у розбудові держави.

«Сьогодні у вас свято й початок нового етапу у житті. Три роки тому ви обрали наш університет і цю освітню програму, сумлінно здобували знання й нині отримали дипломи бакалавра. Дякую кожному і кожній за те, що, попри труднощі, залишились вірними своїй мрії та не зійшли з обраного шляху. Бажаю вам невпинно працювати над собою й ніколи не йти на компроміс із власним сумлінням. Пам'ятайте, що бути відданим служінню своєму народові – найвище благо для громадянина!», - звернувся до молоді ректор ЛьвДУВС Роман Благута. 

 Зі словами подяки виступила голова студентського самоврядування 3-го курсу факультету №3 Ольга Кіслова.

«Ми зараз тут завдяки нашим воїнам, їхній мужності, самопожертві та відданості. Вони є справжніми Героями, тож велика вдячність їм за наше сьогодення й майбутнє. Також щиро дякуємо керівництву університету за доступну й якісну освіту, створення умов в отриманні знань та практичного досвіду. Спасибі викладачам, які супроводжували нас впродовж цих трьох років, підтримували й допомогли зрозуміти, що немає нічого неможливого, якщо вірити у свої сили й наполегливо працювати для досягнення результату. Безмежно вдячні своїм батькам, котрі були для нас підтримкою й мотивували на цьому шляху», - зазначила Ольга Кіслова.  

Наприкінці заходу юнаки та дівчата зробили спільне фото на пам'ять про цей день.

У добру путь, випускники! Щиро вітаємо вас із цією важливою подією у вашому житті й бажаємо успішно реалізуватися у майбутній професії! Нехай спогади про неповторні студентські роки завжди залишаються у вашій пам'яті!У ЛьвДУВС продовжують впроваджувати проєкти на під...
Представники ЛьвДУВС доєдналися до JustTalk дискус...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.