Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Відновлення у воді: у Львові триває проєкт «МВС Незламні»

У Львові учасники російсько-української війни продовжують брати участь у тренуваннях з плавання у межах проєкту «МВС Незламні».  

Чергове заняття для захисників відбулося сьогодні у басейні спортивного комплексу «Динамо». До нього долучилися воїни, які нині проходять лікування та реабілітацію у Територіальному медичному об'єднанні МВС по Львівській області. Заняття у воді стало для них не лише етапом фізичного відновлення, а й важливою частиною повернення до активного життя.

Тренування провів Тарас Мороз – викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Львівського державного університету внутрішніх справ і тренер проєкту «МВС Незламні». Програма була адаптована до індивідуальних потреб кожного учасника та передбачала безпечні вправи у воді, що дозволяє зменшити навантаження на опорно-руховий апарат і водночас активізувати роботу м'язів.

Фахівці наголошують: саме плавання є одним із найефективніших методів фізичної реабілітації після поранень. Вода допомагає розвивати витривалість і координацію, знижує ризик травмування та позитивно впливає на психоемоційний стан захисників.

Реабілітаційні заняття в межах проєкту «МВС Незламні» проводяться регулярно та є важливою складовою комплексної підтримки поранених воїнів, які крок за кроком повертаються до повноцінного життя.

Львівські школярі дізналися про переваги навчання ...
Безбар’єрна автошкола на базі ЛьвДУВС стає центром...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2026 Львівський державний університет внутрішніх справ
Widget will appear here