Accessibility Tools
Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулись заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
«Вагомий внесок у боротьбу з наслідками катастрофи зробили працівники та вихованці нашого вишу. У складі двох зведених загонів у Чорнобиль в 1987 році відбуло 153 курсанти, 24 офіцери, лікар та медсестра», – відзначив ведучий заходу начальник відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення Роман Сушко.
Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи.
До вихованців ЛьвДУВС звернувся ректор вишу полковник поліції Роман Благута.
«Очевидно, що система підготовки працівників МВС на той час передбачала певну обізнаність, що таке надзвичайна ситуація, пов'язана з ядерною реакцією. Але мало хто уявляв, які насправді можуть бути наслідки такої катастрофи. Техніка відмовлялася працювати, тож людям доводилося власними руками збирати графітові стержні, гасити пожежу. А ще потрібно було забезпечувати громадський порядок. Адже з Прип'яті було евакуйовано близько 80 тисяч людей. Незважаючи на негативні наслідки аварії, які поступово почали проявлятися, правоохоронці виконували свою Присягу. Тож ваш обов'язок як молодого покоління усвідомити важливість Присяги, яку ви дали, та ніколи не забувати про подвиг та самовідданість ліквідаторів Чорнобильської катастрофи», – наголосив очільник університету.
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/