В університеті віддали шану правоохоронцям, загиблим внаслідок збройної агресії

У Львівському державному університеті внутрішніх справ вшанували пам'ять полеглих Героїв.

Під час заходу згадали поіменно усіх працівників Національної поліції та Міністерства внутрішніх справ України, які загинули під час виконання завдань з відсічі та стримування збройної агресії російської федерації.

Офіцери та здобувачі університету вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання.

«Наш обов'язок – пам'ятати про Героїв, які віддали своє життя, захищаючи Україну від ворога. Кожен із них є взірцем відваги та самопожертви для майбутніх поколінь», - підкреслив, звертаючись до молоді, очільник ЛьвДУВС Роман Благута.

Слід відзначити, що заходи із вшанування пам'яті загиблих правоохоронців відбуваються в університеті щомісяця.

Представники ЛьвДУВС вручили нагороди призерам фот...
Юні науковці презентували свої дослідження