В університеті відбувся традиційний чемпіонат з прикладної стрільби

Щороку у Львівському державному університеті внутрішніх справ проходить Першість з прикладної стрільби серед курсантів. Цього разу за перемогу у змаганнях боролися п'ять команд. До складу кожної з них увійшло троє учасників.

Суддею турніру виступив доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3, майстер спорту України з військового багатоборства (прикладної та кульової стрільби), багаторазовий переможець і призер міжнародних змагань та всеукраїнських чемпіонатів Сергій Банах.

Залікова вправа передбачала виконання трьох пострілів по трьох мішенях при оцінюванні результату шляхом співвідношення влучності (очок) та тривалості виконання.

Найкращий результат продемонструвала команда магістрантів факультету №3. «Срібло» вибороли другокурсники цього ж факультету, а «бронзу» здобула збірна 2-го курсу факультету №2.

В індивідуальному заліку кращим виявився курсант факультету №3 Максим Головецький. Друге місце отримав Ігор Ружевич-Полянський, другокурсник факультету №2. А третю сходинку посів Андрій Грицюк, курсант 2-го курсу факультету №1.

Вітаємо переможців та призерів чемпіонату! Бажаємо наснаги, невпинного розвитку та нових здобутків!

Курсанти ЛьвДУВС вибороли «золото» та «срібло» Чем...
Майбутні слідчі відвідали Львівський НДЕКЦ