В університеті відбувся поетичний вечір «Із вірою в серці до перемоги»

Захід провели до Всесвітнього дня поезії. До нього долучилися студенти та курсанти вишу.

Учасники декламували українських класиків та власні вірші. Крім цього, прозвучала лірична поезія, яку написали наші захисники - нацгвардієць Олександр Лірник, а також оборонець Донецького аеропорту.

Авторськими рядками поділились: Тетяна Соя, Сергій Решетніков, Тетяна Парій, Аліна Грушаник, Вікторія Дмитрик і Дана Курницька.

А другокурсник Інституту управління, психології та безпеки Микола Зачек підготував авторський виступ. До нього увійшли вірші, присвячені темі війни та людей, яких вона торкнулася. У своїй поезії він звернувся до дітей, які постраждали внаслідок збройної агресії та усіх, хто вимушено покинув свої домівки. Також згадав про матерів захисників України.

Своїм улюбленим віршем поділився й організатор заходу, завідувач відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення Роман Сушко.

Львівська патрульна розповіла здобувачам ЛьвДУВС п...
У ЛьвДУВС відбулась зустріч з екологами