Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

В університеті відбулась зустріч із батьком загиблого захисника

До вишу завітав відомий поет, заслужений діяч мистецтв України Іван Пазин. У 2015-му році він встановив національний рекорд безперервного читання авторських віршів. Це досягнення поет присвятив своєму загиблому синові Тарасу й усім Героям, які віддали життя за Україну.  

Нещодавно митець провів літературну зустріч зі студентами ЛьвДУВС. А вчора мав нагоду поспілкуватися з курсантами університету.

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих захисників України. 

Іван Пазин розповів молоді історію свого сина Тараса, який працював вчителем у сільській школі й також писав вірші. Був учасником Революції Гідності, а у 2014-му - вирушив добровольцем на схід, аби боронити рідну землю від ворога. Загинув наприкінці серпня цього ж року в бою під Іловайськом.

Батько захисника поділився спогадами про сина й продекламував патріотичні вірші, присвячені новітнім Героям та любові до України.

Присутні також дізналися про творчий шлях поета. За словами автора, свою першу лірику він написав ще у дитинстві, коли повертався зі школи додому. А зараз у доробку митця – три збірки віршів.

Колектив університету висловлює співчуття з привод...
Вихованка ЛьвДУВС взяла участь у відкритому чемпіо...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2025 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.