• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Учасники тренінгу «Психологічний супровід в екстремальних ситуаціях» поділились враженнями від навчання

У Львові завершився тренінг для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти МВС «Психологічний супровід в екстремальних ситуаціях». Захід відбувався за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Після завершення події усі учасники отримали відповідні сертифікати та подяки, які урочисто вручили національний менеджер проєктів, Координатор проєктів ОБСЄ в Україні Сергій Гриненко та проректор Львівського державного університету внутрішніх справ Мар'ян Гурковський.

«Ми дуже пишаємося нашою співпрацею з Міністерством внутрішніх справ України, завдяки якій нам вдалося втілити у життя цей проєкт», - відзначив після вручення Сергій Гриненко.

Проректор ЛьвДУВС Мар'ян Гурковський також звернувся до учасників тренінгу. «Сподіваюся, що знання, які ви отримали, зможете успішно застосувати у вашій повсякденній роботі, у педагогічній і практичній діяльності», – наголосив проректор вишу.

Про свої враження від тренінгу розповіли науково-педагогічні працівники ЛьвДУВС. Зокрема, Ярослав Когут, завідувач кафедри соціально-гуманітарної підготовки факультету №3 відзначив, що інформація, яку він почув на тренінгу, виявилася дуже цінною, тож обов'язково впроваджуватиме її в освітній процес.

Галина Одинцова, завідувачка кафедри практичної психології Інституту управління, психології та безпеки зауважила, що вона знайшла для себе цікаві зони розвитку.

«Цей захід надихнув мене збагачуватися новими знаннями. Тож хочу побажати учасникам події також продовжувати вчитися та розвиватися», – підкреслила вона.

Юрій Жидецький, доцент кафедри соціально-гуманітарної підготовки факультету №3 зазначив, що тренери продемонстрували високий теоретичний рівень, показали сучасні методи і технології роботи з людьми, які мають травми. Крім цього, на заході навчали гнучко реагувати на стреси, правильно комунікувати та впливати на аудиторію.

«Досвід, який я отримав за ці дні, сміло можу використати для формування необхідних компетентностей у студентів і курсантів, а також на курсах підвищення кваліфікації. Адже працівникам поліції важливо вміти самостійно знімати первинні стреси, керувати своїми емоціями і віднаходити ресурси для саморозвитку», – переконаний Юрій Жидецький.

«Я люблю постійно вчитися та самовдосконалюватися, адже не існує людини, від якої б я не почерпнула щось нове, – звернулася до колег професорка кафедри практичної психології Інституту управління, психології та безпеки Галина Католик. – Я вдячна за знання, які я отримала на тренінгу, а також за позитивний та теплий досвід».

Наталія Пряхіна, доцентка кафедри соціально-гуманітарної підготовки факультету №3 розповіла, що цей тренінг справді був надзвичайно інформативним.

«Знання, отримані тут, обов'язково будуть використані мною під час викладання дисциплін «Стресостійкість» та «Професійно-психологічна підготовка працівників поліції». Ми будемо вчити курсантів навичок самодопомоги, оскільки вони працюють у складних екстремальних умовах, а також розглядатимемо на лекціях теми стресу та формування психологічної пружності», - зазначила Наталія Пряхіна.

На завершення Зоряна Ковальчук, завідувачка кафедри теоретичної психології Інституту управління, психології та безпеки, зізналася, що для неї тема психологічної травми завжди була дуже делікатною та складною.

«Познайомившись на тренінгу з цією проблемо трохи ближче я зрозуміла, що хочу опанувати цю тему не лише на професійному рівні, а й для себе особисто», – підсумувала представниця вишу.

Майбутні слідчі дізналися, як ефективно використов...
Представниця університету пройшла курс для радникі...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.