• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

В університеті стартував тренінг від КМЄС з використання 3D-сканера

На базі Львівського державного університету внутрішніх справ розпочався тренінг від Консультативної місії Європейського Союзу. Подія триватиме впродовж п'яти днів.

Учасниками навчання стали спеціалісти-криміналісти Головного управління Національної поліції у Львівській області, а також науково-педагогічні працівники університету: завідувач кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету № 1 Андрій Хитра, а також доценти цієї ж кафедри Оксана Дуфенюк та Сергій Марко.

Своїм досвідом роботи з 3D-сканером поділяться польські тренери Вероніка Вінярска та Мірослав Кенджерскі.

Навчання складатиметься з дев'яти модулів, під час яких учасники отримають навички і знання з використання передових технологій лазерного сканування, створення документації місця події, аналізу кримінальних та дорожніх сценаріїв, вимірювання об'єктів за допомогою системи eSURV, обробки отриманих даних та фотограмметрії.

Протягом тренінгу кожен учасник виконуватиме практичні вправи зі сканування змодельованого на полігоні кафедри місця вчинення тяжкого злочину та обробки результатів.

Правоохоронці також розвинуть навички аналізу слідів та симулювання кримінальних сценаріїв за допомогою спеціалізованих програм. Це допоможе підвищити рівень їхньої професійної компетентності.

Після завершення тренінгу учасники отримають відповідні сертифікати.

Представниця університету долучилася до відкриття ...
Мури старовинного міста: курсанти ЛьвДУВС оглянули...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.