Accessibility Tools
Незламним захисникам, які проходять реабілітацію після важких поранень на фронті у всеукраїнському центрі Superhumans, розповіли про можливість навчання у Безбар'єрній автошколі, що діє на базі Львівського державного університету внутрішніх справ.
Про програму та умови навчання розповів завідувач відділення з автомобільної підготовки ЛьвДУВС Олег Гуменюк. До зустрічі також доєднався керівник сектору комунікації Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях Сергій Бобра.
Спікери розказали про те як відбувається навчання у Безбар'єрній автошколі, які документи потрібно подати, аби стати учасником цього унікального проєкту, а також, як проходять іспити із теорії і практики у сервісних центрах МВС.
Навчання в автошколі складається з двох етапів: теоретичного та практичного. Теорія триває чотири тижні і може відбуватися дистанційно, а практичні заняття проходять вже безпосередньо у Львові.
Під час зустрічі захисники активно ставили питання спікерам та отримували фахові відповіді. Хлопці з Superhumans також отримали змогу оглянути автомобілі, на яких безпосередньо проходить навчання.
Нагадаємо, «Безбар'єрні автошколи» – це флагманський проєкт, реалізований МВС України у межах ініціативи Першої леді Олени Зеленської «Без бар'єрів». Його метою є створення рівних можливостей для кожного та кожної, хто прагне опанувати навички керування авто та отримати посвідчення водія.
Такі автошколи вже працюють у Львові, Одесі, Дніпрі, Кропивницькому, Вінниці, Кам'янці-Подільському та на Київщині.
У Львові Безбар'єрна автошкола діє за адресою: вул. М. Кривоноса, 1. Більше інформації можна дізнатися за телефоном: 067-712-61-81.
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/