Accessibility Tools
У басейні спортивного комплексу СКА відбулося чергове тренування з плавання для ветеранів, які проходять реабілітацію у Територіальному медичному об'єднанні МВС по Львівській області. Заняття провів викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Львівського державного університету внутрішніх справ Тарас Мороз.
Такі тренування є невід'ємною частиною відновлення та соціальної адаптації воїнів. Вода сприяє зняттю фізичної напруги, поліпшує роботу серцево-судинної та дихальної системи, розвиває витривалість і координацію рухів. Водночас заняття у басейні допомагають ветеранам долати психологічні бар'єри, повертають впевненість у власних силах та дарують відчуття командної підтримки.
Учасники тренування відзначили, що подібні заняття є для них не лише фізичним відновленням, а й джерелом позитивних емоцій, спілкування та відчуття єдності.
Нагадаємо, що заняття з плавання для ветеранів у Львові відбуваються щотижня в рамках всеукраїнського проєкту «МВС Незламні», спрямованого на підтримку та реабілітацію захисників.
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/