У Львові розпочалися навчання керівників спеціалізованих слідчих підрозділів Національної поліції

Учора на базі Львівського державного університету внутрішніх справ розпочався науково-практичний семінар для керівників слідчих підрозділів з розслідування злочинів у сфері транспорту, який було організовано Головним слідчим управлінням Національної поліції. Захід триватиме впродовж трьох днів.

На початку події із привітальним словом до присутніх звернувся ректор ЛьвДУВС Роман Благута.

«Впродовж семінару ви матиме можливість обговорити чимало важливих тем, подискутувати, обмінятися думками та напрацюваннями, які згодом ми зможемо впровадити в освітній процес», - зазначив очільник вищу.

Зі вступним словом до учасників заходу також звернулася начальниця відділу розслідування злочинів у сфері транспорту Головного слідчого управління Національної поліції України Марина Рогаль.

Вона зауважила, що під час семінару розглянуть актуальні питання впровадження новітніх технологій під час дослідження матеріальних об'єктів у кримінальних провадженнях про ДТП. Учасників також ознайомлять із можливостями технічних експертиз.

Крім цього, обговорять особливості організації та проведення огляду й вилучення речових доказів та фіксування слідової інформації при подіях на повітряному та залізничному транспорті. Торкнуться й проблемних питань, що виникають під час розгляду кримінальних проваджень про ДТП у судах першої інстанції та апеляційному розгляді.

Усі ці питання будуть висвітлені провідними фахівцями у зазначених галузях, а також спеціалістами з практичним досвідом.

Спікерами семінару виступлять представники Головного слідчого управління Національної поліції, Офісу Генерального прокурора України, Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, Львівського інституту судових експертиз, військової інспекції безпеки дорожнього руху Західно-територіального управління військової служби правопорядку, Львівського державного університету внутрішніх справ, а також суду.

Мова – душа українського народу
Representatives of LvSUIA joined the development o...