• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У Львові презентували виставку відомого українського скульптора

Мистецтво, що надихає: сьогодні у Львові відбулось відкриття виставки робіт українського митця Олексія Леонова. До експозицій увійшли 22 скульптури та 20 світлин майстра.  

«Цей проєкт покликаний привернути увагу до загальнолюдських цінностей та зробити нас сильнішими у боротьбі із ворогом. Адже мистецтво сприяє розвитку кращих якостей, вчить бачити та розуміти красу, що є основою всього», - відзначив під час презентації Станіслав Крук, радник міністра внутрішніх справ України, заступник начальника відділу військово-патріотичного виховання та спорту Департаменту освіти, науки та спорту МВС.

«Відкриття цієї виставки у нашому закладі вищої освіти є важливою подією. Відвідати експозицію зможуть не лише наші здобувачі та науково-педагогічні працівники, але й усі, хто захоплюється сучасною скульптурою», - підкреслив ректор ЛьвДУВС Роман Благута.

«Мистецтво допомагає нам проявити себе, продемонструвати, що ми сучасна та незалежна держава. Тому я хочу подякувати сміливих митцям, творцям нашої культури, завдяки яким ми маємо можливість достукатися до кожного серця у світі», - наголосила під час відкриття виставки директорка Департаменту розвитку, виконуюча обов'язки начальника Управління культури Львівської міської ради Наталія Бунда.

Директор Львівського палацу мистецтв Юрій Візняк також привітав усіх із відкриттям експозиції. «Чим більше мистецьких подій відбувається в Україні, тим ближча наша перемога», - зазначив він та вручив автору виставки Олексію Леонову подяку від свого колективу.

Доцентка кафедри графічного дизайну та мистецтва книги Української академії друкарства Ольга Борисенко висловила вдячність організаторам експозиції та зазначила, що було б чудово, якби традиція проведення таких мистецьких акцій продовжувалася й надалі.

Насамкінець до присутніх звернувся автор виставки Олексій Леонов. Він подякував усім, хто завітав на експозицію, поділився досвідом створення скульптур та продекламував вірш Ліни Костенко «Крила».

Олексій Леонов – член Національної спілки художників України, автор понад 200 персональних виставок. Роботи скульптора знаходяться у більш ніж у 55 містах світу.

Митець має свій неповторний творчий стиль. Його роботи виконані в основному із шамотної глини – матеріалу, що дозволяє зберегти особливості авторського ліплення та є теплішим за класичний мармур чи гіпс.

Слід відзначити, що виставку було організовано за ініціативи Департаменту освіти, науки та спорту МВС України, за сприяння Подільського культурно-просвітницького Центру імені Миколи Реріха.

Переглянути виставку «Молитва в скульптурі» можна у будні, з 10.00 до 17.00 год. за адресою: місто Львів, вул. Замарстинівська, 9.

Науковці та практики обговорили проблеми протидії ...
В Інституті права відбулись урочистості з нагоди Д...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2023 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.