Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС завершили збір коштів для благодійної акції «Бакалавр 4.5.0.»

Вихованці університету перерахували кошти на благодійний рахунок збору коштів на позашляховики.

Нагадаємо, раніше Студентсько-курсантська рада вишу долучилась до Всеукраїнської благодійної акції "Бакалавр 4.5.0". Збір коштів розпочали Студентський уряд Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Благодійним фондом Сергія Притули. Мета ініціативи - 4 мільйони гривень на придбання 10 позашляховиків для захисників України.

«Таким чином ми хочемо висловити підтримку та подяку нашим військовим. Ми навчаємось і працюємо, бо вони нас захищають», - каже Владислав Савюк, голова Ради курсантсько-студентського самоврядування.

В рамках акції здобувачі ЛьвДУВС організували виставку малюнків діток-переселенців, аби привернути увагу львів'ян до акції. Протягом тижня мешканці міста могли побачити роботи малечі у храмі Святого Апостола Андрія Первозванного.

У підсумку вдалось зібрати понад 40 тисяч гривень. Їх вже перерахували на рахунок Благодійного фонду Сергія Притули.

Курсанти ЛьвДУВС відвідали музей Грушевського
Курсантка ЛьвДУВС здобула III місце на мовно-літер...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2025 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.