У ЛьвДУВС вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся вечір пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Упродовж усього дійства на екрані демонстрували тематичні фото і відео про болючі та жорстокі події тих часів.

Спогади людей, що пережили Голодомор, зачитували ведучі заходу - курсанти 3-го курсу факультету №1 Вікторія Черевко та Людмила Бельмега.

Літературними рядками, присвяченими цій скорботній даті, поділились з присутніми курсанти 2го курсу факультету №1 Юлія Ільчишин та факультету №3 Оксана Кушнір.

Третьокурсник факультету №1 Максим Перевознік виконав на кларнеті «Молитву до Бога». А вихованець 2-го курсу факультету №3 Юрій Сочин разом зі студенткою Інституту управління, психології та безпеки подарували присутнім пісні про Голодомор.

Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Увесь вечір-реквієм пронизувала символічність. Спогади «голодних» років на початку та завершенні заходу звучали голосом маленької дівчинки - свідка тих болючих подій.

Крім цього, у навчально-тренувальному відділі «Верещиця» першокурсник Олександр Кужилевич представив своїм колегам доповідь про ці трагічні роки. Після цього вихованці вишу переглянули документальний фільм «Голод».

Насамкінець у Каплиці Покрови Пресвятої Богородиці відбулася поминальна панахида за загиблими.

Єднаймося проти насильства у День Білої Стрічки
У ЛьвДУВС відбулося засідання Вченої ради