Accessibility Tools

У ЛьвДУВС вшанували пам’ять правоохоронців, які загинули внаслідок збройної агресії рф

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся мітинг-реквієм за поліцейськими, які віддали життя у боротьбі проти ворога.

Розпочався захід із виконання Державного Гімну України.

Присутні поіменно згадали працівників Міністерства внутрішніх справ України, які загинули, виконуючи завдання з відсічі та стримування збройної агресії росії.

Офіцери та курсанти університету вшанували пам'ять полеглих Героїв хвилиною мовчання.

Відповідний мітинг-реквієм провели також у навчально-тренувальному відділі «Верещиця» ЛьвДУВС.

Настоятель каплиці Покрови Пресвятої Богородиці протоієрей Іван Ревуцький відправив поминальну панахиду за полеглими Захисниками і Захисницями.

Волонтери ЛьвДУВС продовжують свою роботу
Випускники ЛьвДУВС отримали дипломи магістрів