У ЛьвДУВС відзначили переможців змагань із легкоатлетичного кросу

Сьогодні під час ранкового шикування ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута вручив дипломи переможцям та призерам університетських змагань із легкоатлетичного кросу.

Нагадаємо, спортивна подія проходила у навчально–тренувальному відділі «Верещиця». Участь у заході взяли курсанти факультетів, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції. Юнаки та дівчата змагалися у бігу на трьох різних дистанціях.

Кращих спортсменів також відзначили у навчально-тренувальному відділі «Верещиця». Дипломи першокурсникам вручив проректор вишу Олег Шинкарук.

Медики закликають активно вакцинуватися від COVID-...
Профорієнтаційна робота триває