• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС відзначили переможців та призерів змагань із гирьового спорту

Сьогодні перший проректор вишу Тарас Созанський подякував молоді за здобутки у сфері спорту. Він вручив нагороди переможцям університетських змагань із гирьового спорту.

Нагадаємо, захід відбувся наприкінці лютого. Учасниками спортивної події стали понад 80 здобувачів вищої освіти ЛьвДУВС.

У загальнокомандному заліку найкращий результат продемонструвала збірна другокурсників факультету №3. Друге місце посіла команда 1-го курсу факультету №2, а третє - вибороли спортсмени 2-го курсу цього ж факультету.

В особистій першості серед хлопців у ваговій категорії 63 кг журі присудило:

І місце – першокурснику факультету №3 Романові Мацюку;

ІІ місце – вихованцю 1-го курсу факультету №1 Віталієві Шкапію;

ІІІ місце – курсанту 1-го курсу факультету №2 Михайлові Гацану.

Призери у категорії 68 кг:

І місце – другокурсник факультету №3 Ярослав Прядун;

ІІ місце – представник 1-го курсу факультету №1 Владислав Пилипів;

ІІІ місце – вихованець 2-го курсу факультету №1 Владислав Білик.

Серед спортсменів у категорії 73 кг нагороди здобули:

за І місце – курсант 1-го курсу факультету №2 Віталій Лозинський;

за ІІ місце – здобувач 3-го курсу факультету №1 Максим Щурик;

за ІІІ місце – вихованець 2-го курсу факультету №3 Олег Саврун.

У категорії 78 кг кращими спортсменами стали:

І місце – курсант 3-го курсу факультету №1 Ігор Рогач;

ІІ місце – другокурсник факультету №1 Олексій Навроцький;

ІІІ місце – представник 1-го курсу факультету №1 Станіслав Лепей.

У ваговій категорії 85 кг відзнаки отримали:

за І місце – курсант 3-го курсу факультету №1 Олег Канінець;

за ІІ місце – вихованець 1-го курсу факультету №1 Василь Федишин;

за ІІІ місце – першокурсник факультету №3 Костянтин Ковальчук.

Призерами у ваговій категорії 95 кг стали:

І місце – курсант 2-го курсу факультету №3 Андрій Бережнюк;

ІІ місце – здобувач 1-го курсу факультету №1 Ростислав Лісник;

ІІІ місце – вихованець 3-го курсу факультету №1 Володимир Петруха.

З-поміж гирьовиків у ваговій категорії +95 кг кращими стали:

І місце – першокурсник факультету №2 Микита Горбань;

ІІ місце – курсант 3-го курсу факультету №1 Олександр Матвійчук;

ІІІ місце – представник 1-го курсу факультету №1 Артем Мороз.

Серед дівчат у ваговій категорії до 68 кг «золото» здобула курсантка 1-го курсу факультету №2 Дарія Остапчук.

Друге місце посіла Богдана Денисюк, другокурсниця факультету №1, а «бронзовою» призеркою визначили вихованку 2-го курсу факультету №1 Марту Лактіонову.

У категорії +68 кг перемогла курсантка 2-го курсу факультету №2 Анастасія Бойко.

«Срібло» виборола представниця 2-го курсу факультету №3 Вікторія Балабан. Третьою стала вихованка 1-го курсу факультету №2 Евеліна Мориляк.

Нагородження переможців та призерів змагань із гирьового спорту також відбулося у навчально-тренувальному відділі "Верещиця".

Вітаємо курсантів та курсанток університету із отриманими відзнаками! Бажаємо наснаги, енергійності та успіху!
Вихованці ЛьвДУВС ознайомилися із цікавими кейсами...
Курсанти ЛьвДУВС отримали відзнаки за зразкову слу...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/