У ЛьвДУВС відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора юридичних наук

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ пройшло засідання спеціалізованої вченої ради з присудження наукового ступеня доктора наук.

Своє дисертаційне дослідження презентувала доцент кафедри кримінального процесу і криміналістики факультету №1 ЛьвДУВС Оксана Дуфенюк.

Здобувачка працювала над темою – «Концептуальна модель балансу в кримінальному провадженні: інституційний, правозастосовний, особистісний рівні».

Офіційними опонентами виступили: доктор юридичних наук, професор, професор кафедри теорії права та конституціоналізму Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» Михайло Кельман, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Іван Тітко та доктор юридичних наук, професор, завідувачка кафедри кримінального процесу та криміналістики Одеського державного університету внутрішніх справ Ганна Тетерятник.

За підсумками засідання спеціалізована вчена рада під головуванням проректорки ЛьвДУВС Ольги Балинської ухвалила рішення присвоїти Оксані Дуфенюк науковий ступінь доктора юридичних наук за науковими спеціальностями 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

Вітаємо дослідницю з успішним захистом дисертації! Бажаємо натхнення та нових досягнень на професійному шляху!

В університеті відзначили День Автономної Республі...
У ЛьвДУВС провели персональний розподіл бакалаврів