• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС відбулись змагання з легкоатлетичного кросу

Учасниками спортивної події стали курсанти та курсантки університету. Вони змагалися у бігу на дистанціях 1000, 3000 та 5000 метрів.

Захід організували до Міжнародного дня студентського спорту, який щороку відзначають 20-го вересня.

Перемогу у змаганнях виборола збірна першокурсників факультету №1. Другу сходинку посіла команда 2 -го курсу факультету №2, а третю - курсанти 1-го курсу факультету №3.

В особистому заліку на дистанції 1000 метрів серед дівчат найкращі результати продемонстрували:

1 місце – Софія Гонта, першокурсниця факультету №1;

2 місце – Марія Бенедицька, першокурсниця факультету №3;

3 місце – Софія Гнида, другокурсниця факультету №2.

Переможцями серед хлопців на цій дистанції стали:

1 місце – Артур Маслянка, першокурсник факультету №1;

2 місце – Андрій Артимович, третьокурсник факультету №1;

3 місце – Сергій Панчук, другокурсник факультету №2.

У трійку кращих на дистанції 3000 метрів увійшли:

1 місце – Віталій Попик, першокурсник факультету №1;

2 місце – Володимир Коркішко, третьокурсник факультету №2;

3 місце – Максим Миколайчук, першокурсник факультету №3.

Найшвидшими дистанції 5000 метрів були:

1 місце – Микола Грицик, першокурсник факультету №3;

2 місце – Василь Федишин, першокурсник факультету №1;

3 місце – Ілля Поляк, першокурсник факультету №2.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Бажаємо успіхів та підкорення нових спортивних вершин!

До Міжнародного дня миру у ЛьвДУВС влаштували патр...
Львівська патрульна закликала молодь «говорити про...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/