У ЛьвДУВС відбулись заходи, приурочені до Дня Гідності та Свободи

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи, що служить нагадуванням про дві доленосні революції, що розпочались у листопаді 2004 та 2013 рр. та стали важкими іспитами для всієї нації – Помаранчеву революцію та Революцію Гідності.

Про свободу та гідність крізь призму власного досвіду та особистих переживань розповіла курсантам-першокурсникам пані Леся Лисак, рідна сестра героя України Романа Сеника, який загинув від кулі снайпера на Майдані. Вона поділилася з присутніми спогадами про поїздку брата на Майдан та його трагічну смерть.

В суботу в навчально-тренувальному відділі «Верещиця» ЛьвДУВС відбулася поминальна панахида, приурочена Дню Гідності та Свободи.

Крім цього, курсанти 3-го курсу факультету №1 відвідали Меморіал пам'яті Героїв Небесної Сотні, аби вшанувати загиблих Героїв. Вони поклали квіти до меморіальної стели та запалили лампадки.
Telegram-спільнота ОСВІТА МВС
У ЛьвДУВС обговорили соціальні, економічні та псих...