У ЛьвДУВС відбулося засідання Вченої ради

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося перше у новому році засідання Вченої ради. Захід розпочався з урочистого вручення атестата професора завідувачу кафедри фінансів та обліку Інституту управління, психології та безпеки Степану Мельнику. Атестати доцента отримали Володимир Булачек, доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету № 3, та Ігор Гнип, доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету № 2.

Учасники заслухали планові питання: про організацію первинної професійної підготовки «Академії поліції» ЛьвДУВС у 2022 році, про стан і перспективи розвитку міжнародної діяльності в університеті, а також – виконання ухвал Вченої ради у І семестрі 2022-2023 н.р.

Вчена рада схвалила зміну та уточнення тем дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії.

Під час події присутні створили разові ради для проведення захисту дисертації щодо присвоєння ступеня доктора філософії, а також комісії з перевірки рівня педагогічної, навчально-методичної та наукової роботи здобувачам вчених звань професора та доцента.

Учасники заходу одноголосно прийняли рішення щодо висунення кандидатури професорки кафедри іноземних мов і культури фахового мовлення факультету № 2 доктора педагогічних наук, професора Олени Зеленської як претендентки на призначення стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти. Крім цього, присутні запропонували кандидатуру курсантки 3-го курсу факультету № 1 Андріани Пашко на здобуття академічної стипендії Кабінету Міністрів України.

На Вченій раді затвердили Положення про вебсайт вишу, внесли зміни до освітньо-професійної програми та рекомендували до друку видання і програми навчальних дисциплін.
Насамкінець учасники засідання вирішили скликати Конференцію трудового колективу ЛьвДУВС.

Представники університету беруть участь у розробці...
Коаліція «Львівщина 1325» продовжує свою роботу