У ЛьвДУВС відбулося засідання Конференції трудового колективу

До події долучились усі категорії учасників освітнього процесу. Серед присутніх були делегати Інститутів, факультетів та структурних підрозділів вишу.

Насамперед учасники заслухали звіт ректора університету полковника поліції Романа Благути. Він розповів про підсумки діяльності закладу вищої освіти за 2021-2022 навчальний рік.

«Якісними показниками, що стосуються діяльності університету є його рейтинги. Динаміка роботи ЛьвДУВС є позитивною і я дякую усім, хто для цього працює», - підкреслив Роман Благута.

Присутні дізнались про профорієнтаційну роботу, освітню та наукову діяльність, розвиток матеріально-технічної бази вишу та інше. Також очільник університету окреслив пріоритетні напрями діяльності у цьому навчальному році.

Під час заходу також розглянули Проєкт колективного договору ЛьвДУВС. Його розробила комісія з ведення переговорів щодо укладення колективного договору. З цього питання доповів завідувач відділення юридичного забезпечення Сергій Гордюк.

У підсумку Конференції трудового колективу було схвалено звіт ректора та Проєкт колективного договору Львівського державного університету внутрішніх справ.

В університеті відбулося засідання Вченої ради
На фасаді ЛьвДУВС встановили меморіальну таблицю Г...