Accessibility Tools
Курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ відвідали закриття виставки художніх робіт українського діяча 20 століття Лева Ґеца. Підбивали підсумки події викладачка Львівської національної академії мистецтв Ірина Гах спільно з Людмилою Андрушко, працівницею відділення соціально-гуманітарної роботи ЛьвДУВС.
Ірина Гах розповіла молодим поліцейським про життя та творчість Лева Ґеца, який, на думку мистецтвознавиці, сьогодні є недостатньо дослідженим. «Будучи в часи Першої світової воїном УСС, Ґец змальовував побут січових стрільців. Пізніше він активно займався художньою творчістю й громадською діяльністю. Досліджував Лемківщину. А після Другої світової війни жив та працював у Кракові, змальовуючи це місто. Сьогодні Лев Ґец є митцем, який рівноцінно важливий для української і польської держав. Тож важливо повернути цього талановитого художника із забуття», - наголосила викладачка ЛНАМ.
Людмила Андрушко, водночас, нагадала курсантам, що вивчення життя та творчості українських воїнів та митців 20 століття є фундаментом, на якому формується і міцніє честь та гідність майбутнього поліцейського.
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/