Accessibility Tools
Курсанти університету поспілкувалися із учасником російсько-української війни, військовослужбовцем 15-го мобільного прикордонного загону ДПСУ «Сталевий кордон» Нікітою Пазюком.
Чоловік став на захист України у лютому 2023-го року. Відтоді брав участь у звільненні Харківщини та Донеччини, виконуючи складні бойові завдання у найгарячіших точках конфлікту.
Спікер поділився із молоддю історіями періоду своєї служби, згадав про труднощі та випробування, які разом із побратимами пережив на передовій.
Нікіта Пазюк закликав вихованців вишу бути стійкими та сміливими і щодня наполегливо працювати задля перемоги України.
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/